Díky originálnímu příslušenství a doplňkům Ford si můžete být jisti, že budete připraveni na každé dobrodružství s vaším vozem Ford. Příslušenství může sloužit nejen ke stylizaci vašeho vozu, ale především se může stát praktickým pomocníkem na vašich cestách např. díky jednoduchému zvětšení přepravního prostoru nebo doplňkům sloužícím kochraně vašeho vozidla.

Níže si prohlédněte si příklady praktického příslušenství, které si můžete pořídit a usnadnit si tak vaše cesty.

Pokud chcete vidět kompletní nabídku příslušenství, podívejte se do katalogu Ford na stránce www.prislusenstvi-ford.cz.

Poté stačí pouze kontaktovat naše oddělení dílů a příslušentsví v Písku,navštívit nás nebo použít náš

Gumové koberce

Gumové podlahové koberce Ford jsou vyráběny přímo pro váš typ vozu. Jsou mu tedy dokonale přizpůsobeny a spolehlivě upevněny přímo k podlaze, aby se nemohly shrnovat a bránit v používání pedálů. Koberce určené pro náročné provozní podmínky udržují podlahu vozidla čistou a suchou. Sady jsou tvořeny předními a zadními koberci.

Tažná zařízení

Nemusíte slevit z nároků na elegantní vzhled vozidla, i když plánujete cestu s přívěsem nebo karavanem. Veškerá tažná zařízení Ford s odnímatelným kulovým čepem jsou navržena s ohledem na jednoduchou manipulaci, úplnou kompatibilitu a snadné připojení k elektrickému systému a systému Multiplex Ford.

Střešní boxy Thule

Tímto způsobem snadno zvětšíte přepravní kapacitu svého vozidla Ford! Odolné střešní boxy Thule®* jsou navrženy pro přepravu nejrůznějších nákladů a navíc je ochrání proti vlivům počasí i proti krádeži. Dokonale navržený aerodynamický tvar zaručuje, že vám nemusejí dělat starosti spotřeba ani hlučnost. Elegantní provedení zvýrazní atraktivní vzhled vašeho vozidla Ford.

Thule® Držák jízdního kola *

Jízdní kolo si můžete vzít s sebou kamkoli. Univerzální držák se snadnou montáží je určen pro rámy až do 80 mm v závislosti na modelu (např. horská kola).